BootBase (8.x-1.34) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Order
nl: Volgorde

en: Messages
nl: Berichten

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Pagination
nl: Paginering

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
