BootBase (8.x-1.36) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված
