BootBase (8.x-1.39) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Bottom
fa: پایین

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Order
fa: سفارش

en: Messages
fa: پیغام‌ها

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Featured
fa: ویژه
