Bootstrap (8.x-3.27) - en to lt translation catalogue (120 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Home
lt: Pradžia

en: Images
lt: Vaizdai

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: title
lt: pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: content
lt: turinys

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: ERROR
lt: KLAIDA

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Container
lt: Konteineris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Add
lt: Pridėti

en: Manage
lt: Valdyti

en: Visible
lt: Matomas

en: Theme
lt: Tema

en: Components
lt: Komponentai

en: Upload
lt: Įkelti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: file
lt: failas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Create
lt: Kurti

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Never
lt: Niekada

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Normal
lt: Normalus

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: General
lt: Bendras

en: Forum
lt: Forumas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Install
lt: Įdiegti

en: Tools
lt: Įrankiai

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: Close
lt: Uždaryti

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: White
lt: Baltas

en: archive
lt: archyvas

en: image
lt: paveikslėlis

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Broken
lt: Sugedęs

en: Drag to re-order
lt: Tempkite pertvarkymui

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Sort descending
lt: Rūšiuoti mažėjančia tvarka

en: Sort ascending
lt: Rūšiuoti didėjančia tvarka

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Hide summary
lt: Slėpti įžangą

en: Edit summary
lt: Redaguoti įžangą

en: Update style
lt: Atnaujinti stilių

en: Add effect
lt: Pridėti efektą

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
lt: Perrikiuoti eilutes pagal svorių reikšmes vietoj tempimo.

en: Forever
lt: Amžinai

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: You have unsaved changes.
lt: Turite neišsaugotų pakeitimų.

en: One file only. | Maximum @count files.
lt[0]: Daugiausia @count failas.
lt[1]: Daugiausia @count failai.
lt[2]: Daugiausia @count failų.

en: Allowed types: @extensions.
lt: Leidžiami tipai: @extensions.

en: Install and set as default
lt: Įdiegti ir nustatyti kaip numatytąją

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
lt: Paveikslėliai mažesni nei  <strong>@min</strong> pikselių bus padidinti. Paveikslėliai didesni nei <strong>@max</strong> pikselių bus sumažinti.

en: Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
lt: Paveikslėliai didesni nei <strong>@max</strong> pikselių bus sumažinti.

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
