Bootstrap (8.x-3.40) - en to gl translation catalogue (128 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Home
gl: Inicio

en: Images
gl: Imaxes

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: title
gl: título

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: content
gl: contido

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Download
gl: Descargar

en: Version
gl: Versión

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Container
gl: Contedor

en: Settings
gl: Axustes

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: container
gl: contedor

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Add
gl: Engadir

en: Manage
gl: Xestionar

en: Visible
gl: Visíbel

en: Theme
gl: Tema

en: Components
gl: Compoñentes

en: Upload
gl: Subir

en: Configure
gl: Configurar

en: file
gl: ficheiro

en: Options
gl: Opcións

en: Create
gl: Crear

en: Last post
gl: Última entrada

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Never
gl: Nunca

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Filter
gl: Filtro

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: next
gl: seg

en: General
gl: Xeral

en: Forum
gl: Foro

en: Navigation
gl: Navegación

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Provider
gl: Proveedor

en: Uninstall
gl: Desinstalar

en: Install
gl: Instalar

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Close
gl: Pechar

en: Hidden
gl: Oculto

en: Topics
gl: Temas

en: first
gl: primeiro

en: Posts
gl: Entradas

en: Buttons
gl: Botóns

en: White
gl: Branco

en: Included
gl: Incluido

en: archive
gl: arquivo

en: image
gl: imaxe

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Automatic
gl: Automático

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Apply
gl: Aplicar

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Enter the terms you wish to search for.
gl: Introduza os termos que queira buscar.

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Restore
gl: Restaurar

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Tables
gl: Táboas

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Broken
gl: Roto

en: Download feature
gl: Descargar funcionalidade

en: Drag to re-order
gl: Arrastre para reordenar

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Sort descending
gl: Ordenar de maneira descendente

en: Sort ascending
gl: Ordenar de maneira ascedente

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Hide summary
gl: Ocultar resumo

en: Edit summary
gl: Editar resumo

en: Update style
gl: Actualizar estilo

en: Add effect
gl: Engadir efecto

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
gl: Reordenar as filas por peso numérico en lugar de arrastrar.

en: Unlimited number of files can be uploaded to this field.
gl: Pódense cargar un número ilimitado de arquivos neste campo.

en: .well-sm (small)
gl: .well-sm (pequeno)

en: .well-lg (large)
gl: .well-lg (grande)

en: One file only. | Maximum @count files.
gl[0]: Máximo un arquivo.
gl[1]: Máximo @count arquivos.

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Allowed types: @extensions.
gl: Tipos permitidos: @extensions.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels.
gl: As imaxes deben ser maiores de <strong>@min</strong> píxeles.

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: @size limit.
gl: Límite de @size.

en: Open @mime in new window
gl: Abrir @mime nunha nova fiestra

en: Upload requirements
gl: Requisitos de subida
