Bootstrap (8.x-3.40) - en to lv translation catalogue (115 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Home
lv: Sākums

en: Images
lv: Attēli

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: title
lv: virsraksts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: content
lv: saturs

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: ERROR
lv: Kļūda

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Container
lv: Konteiners

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Add
lv: Pievienot

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Visible
lv: Redzams

en: Theme
lv: Tēma

en: Components
lv: Komponentes

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: file
lv: fails

en: Options
lv: Iespējas

en: Create
lv: Izveidot

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Never
lv: Nekad

en: Footer
lv: Kājene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Normal
lv: Normāls

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: next
lv: nākamais

en: General
lv: Galvenie

en: Forum
lv: Forums

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Install
lv: Instalēt

en: Tools
lv: Rīki

en: bottom
lv: apakša

en: top
lv: auugša

en: left
lv: kreisā

en: right
lv: labā

en: Static
lv: Statiska

en: Close
lv: Aizvērt

en: show
lv: rādīt

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Topics
lv: Tēmas

en: first
lv: pirmais

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: White
lv: Balts

en: image
lv: attēls

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Broken
lv: Salauzts

en: Drag to re-order
lv: Velciet, lai kārtotu

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Sort descending
lv: Sakārtot dilstošā secībā

en: Sort ascending
lv: Sakārtot augošā secībā

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Hide summary
lv: Slēpt kopsavilkumu

en: Edit summary
lv: Labot kopsavilkumu

en: Update style
lv: Atjaunināt stilu

en: Add effect
lv: Pievienot efektu

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: You have unsaved changes.
lv: Jums ir nesaglabātas izmaiņas.

en: Install and set as default
lv: Instalēt un iestatīt kā noklusējuma

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
