Bootstrap (8.x-3.40) - en to ms translation catalogue (83 entries)

en: Forms
ms: Borang-borang

en: Home
ms: Laman depan

en: Images
ms: Imej-imej

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Save configuration
ms: Simpan konfigurasi

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Content
ms: Kandungan

en: content
ms: kandungan

en: Confirm
ms: Sahkan

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Disable
ms: Dinyahbolehkan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Download
ms: Muat turun

en: Version
ms: Versi

en: Edit
ms: Sunting

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: None
ms: Tiada

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Export
ms: Eksport

en: Preview
ms: Pratonton

en: Save
ms: Simpan

en: Help
ms: Bantuan

en: Default
ms: Lalai

en: Update
ms: Kemas kini

en: Small
ms: Kecil

en: Large
ms: Besar

en: Add
ms: Tambah

en: Visible
ms: Boleh dilihat

en: Theme
ms: Tema

en: Upload
ms: Muat naik

en: Configure
ms: Konfigurasikan

en: file
ms: fail

en: Options
ms: Opsyen

en: Create
ms: Cipta

en: Last post
ms: Pos terakhir

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Page
ms: Halaman

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Footer
ms: Pengaki

en: Custom
ms: Tersuai

en: Filter
ms: Tapis

en: General
ms: Umum

en: Navigation
ms: Navigasi

en: Log in
ms: Log masuk

en: Uninstall
ms: Buang pemasangan

en: Install
ms: Pasang

en: Close
ms: Tutup

en: Hidden
ms: Terselindung

en: Topics
ms: Topik-topik

en: Posts
ms: Pos-pos

en: image
ms: imej

en: Loading...
ms: Sedang memuatkan ...

en: Apply
ms: Pohon

en: Go to first page
ms: Beredar ke halaman pertama

en: Go to last page
ms: Beredar ke halaman terakhir

en: Enter the terms you wish to search for.
ms: Masukkan istilah yang ingin anda cari.

en: Add another item
ms: Tambah item lain

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Error message
ms: Mesaj ralat

en: Warning message
ms: Mesej amaran

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: Drag to re-order
ms: Tarik untuk menyusun semula

en: Powered by Drupal
ms: Dikuasakan oleh Drupal

en: Page top
ms: Halaman bahagian atas

en: Page bottom
ms: Halaman bahagian bawah

en: Main page content
ms: Halaman kandungan utama

en: (active tab)
ms: (tab aktif)

en: Status message
ms: Mesej status

en: Hide summary
ms: Sembunyikan ringkasan

en: Edit summary
ms: Edit ringkasan

en: Update style
ms: Kemas kini stail

en: Add effect
ms: Tambahkan efek

en: Highlighted
ms: Ditegaskan

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
ms: Susun semula semua baris mengikut pemberat angka bukannya dengan menyeret.
