Bootstrap (8.x-3.40) - en to oc translation catalogue (104 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Home
oc: Acuèlh

en: Images
oc: Imatges

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: title
oc: títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Content
oc: Contengut

en: content
oc: contengut

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Add
oc: Apondre

en: Manage
oc: Gerir

en: Theme
oc: Tèma

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Configure
oc: Configurar

en: file
oc: fichièr

en: Options
oc: Opcions

en: Create
oc: Crear

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: Never
oc: Pas jamai

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Advanced
oc: Avançat

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Log in
oc: Se connectar

en: Uninstall
oc: Desinstallar

en: Install
oc: Installar

en: left
oc: equèrra

en: right
oc: dreita

en: Static
oc: Estatic

en: Close
oc: Tampar

en: show
oc: afichar

en: Hidden
oc: Amagat

en: Topics
oc: Subjèctes

en: first
oc: primièr

en: Posts
oc: Contribucions

en: Buttons
oc: Botons

en: White
oc: Blanc

en: Included
oc: Inclús

en: Schema
oc: Esquèma

en: image
oc: imatge

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Tabs
oc: Onglets

en: Apply
oc: Aplicar

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Enter the terms you wish to search for.
oc: Indicar los tèrmes de recercar

en: Add another item
oc: Apondètz un autre element

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Broken
oc: Brisé

en: Download feature
oc: Telecargar la foncionalitat (feature)

en: Drag to re-order
oc: Clicar-depausar per reorganizar

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Sort descending
oc: Triar per òrdre descreissent

en: Sort ascending
oc: Triar per òrdre creissent

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Hide summary
oc: Amagar lo resumit

en: Edit summary
oc: Modificar lo resumit

en: Update style
oc: Actualiza l'estil

en: Add effect
oc: Apondètz l'efièit

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
oc: Reordeneu las files per pes numèric en comptes d'arrossegar-les.

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina

en: Add and configure
oc: Apondre e configurar
