Bootstrap (8.x-3.40) - en to os translation catalogue (31 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Next
os: Дарддæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: content
os: мидис

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Download
os: Рахæсс

en: Version
os: Верси

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау

en: Visible
os: Зыны
