Bootstrap (8.x-3.40) - en to sl translation catalogue (64 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Home
sl: Domov

en: Images
sl: Slike

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: title
sl: naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Content
sl: Vsebine

en: content
sl: vsebine

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: Theme
sl: Tema

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Configure
sl: Nastavi

en: file
sl: datoteka

en: Options
sl: Možnosti

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Page
sl: Stran

en: Never
sl: Nikoli

en: Footer
sl: Noga

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: General
sl: Splošno

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Log in
sl: Prijava

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: Close
sl: Zapri

en: Hidden
sl: Skrito

en: Topics
sl: Tematike

en: Posts
sl: Prispevki

en: White
sl: Bela

en: image
sl: slika

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Drag to re-order
sl: Preuredi z vlečenjem
