Bootstrap (8.x-3.5) - en to be translation catalogue (86 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Images
be: Малюнкі

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: title
be: назва

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: content
be: змест

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Download
be: Сцягнуць

en: Version
be: Версія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Container
be: Кантэйнер

en: Settings
be: Налады

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: container
be: кантэйнер

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Manage
be: Кіраваць

en: Visible
be: Бачна

en: Theme
be: Тэма

en: Components
be: Кампаненты

en: Upload
be: Загрузіць

en: Configure
be: Правіць

en: file
be: файл

en: Options
be: Налады

en: Create
be: Стварыць

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Normal
be: Нармальны

en: Advanced
be: Дадаткова

en: General
be: Агульны

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Uninstall
be: Выдаліць

en: Install
be: Усталяваць

en: Tools
be: Прылады

en: top
be: уверсе

en: left
be: злева

en: right
be: справа

en: Hidden
be: Схаваць

en: Show
be: Паказаць

en: archive
be: архіў

en: Schema
be: Схема

en: image
be: малюнак

en: Apply
be: Ужыць

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Enter the terms you wish to search for.
be: Увядзіце ключавыя словы для пошуку.

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент

en: Hide
be: Схаваць

en: video
be: відэа

en: Restore
be: Аднавіць

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Drag to re-order
be: Перацягнуць для паўторнага заказу

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: (active tab)
be: (актыўны таб)

en: Hide summary
be: Схаваць падсумаванне

en: Edit summary
be: Рэдагаваць падсумаванне

en: Update style
be: Абнавіць стыль

en: Add effect
be: Дадаць эфект

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
be: Перавызначы радкі вагі лічбамі замест перамяшчэння.

[ctx: Sort order]
en: Order
be: Парадак

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
