Bootstrap (8.x-3.8) - en to br translation catalogue (17 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Home
br: Degemer

en: Images
br: Skeudennoù

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn

en: Filter
br: Sil

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Hidden
br: Kuzhet

en: One file only. | Maximum @count files.
br[0]: Unan e unan restr.
br[1]: D'ar muiañ @count restr.
br[2]: D'ar muiañ @count restr.
br[3]: D'ar muiañ @count restr.

en: Allowed types: @extensions.
br: Seurtoù aotreet: @extensions.
