Bootstrap (8.x-3.8) - en to km translation catalogue (66 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Home
km: ដើម

en: Images
km: រូបភាព

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: content
km: មាតិកា

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Download
km: ទាញយក

en: Version
km: កំណែ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Visible
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: file
km: ឯកសារ​

en: Options
km: ជម្រើស

en: Create
km: បង្កើត

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Filter
km: តម្រង

en: General
km: ទូទៅ​

en: Log in
km: ចូល

en: Uninstall
km: លុប

en: Install
km: ដំឡើង

en: Close
km: បិទ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: image
km: រូបភាព

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Enter the terms you wish to search for.
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​ដែល​អ្នក​ចង់​ស្វែងរក ។

en: Add another item
km: បន្ថែម​ធាតុ​មួយ​ទៀត

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Drag to re-order
km: អូស​ដើម្បី​ធ្វើ​លំដាប់​ឡើងវិញ

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)

en: Hide summary
km: លាក់​សង្ខេប

en: Edit summary
km: កែ​សម្រួល​សង្ខេប

en: Update style
km: ធ្វើ​ច្ចុប្បន្នភាព​រចនាប័ទ្ម

en: Add effect
km: បន្ថែម​បែប​ផែន

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
km: តម្រៀប​លំដាប់​ជួរដេក​ឡើងវិញ តាមរយៈ​ភាព​សំខាន់​ជា​លេខ ជំនួស​ឲ្យ​ការ​អូស ។
