Bootstrap (8.x-3.9) - en to ast translation catalogue (42 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: content
ast: conteníu

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Download
ast: Baxar

en: Version
ast: Versión

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Update
ast: Anovar

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Add
ast: Amestar

en: Upload
ast: Xubir

en: Configure
ast: Configurar

en: file
ast: ficheru

en: Options
ast: Opciones

en: Create
ast: Crear

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: General
ast: Xeneral

en: Log in
ast: Entrar

en: Uninstall
ast: Desinstalar

en: Install
ast: Instalar

en: Close
ast: Zarrar

en: Hidden
ast: Anubríu
