Bootstrap (8.x-3.9) - en to ku translation catalogue (62 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Download
ku: داگرتن

en: Version
ku: وەشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Visible
ku: بینراو

en: Upload
ku: بارکردن

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: file
ku: په‌ڕگه‌

en: Create
ku: درووستکردن

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Filter
ku: پاڵێو

en: General
ku: گشتی

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Uninstall
ku: هەڵوەشاندنەوە

en: Install
ku: دامەزرێنە

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Hidden
ku: شارراوە

en: image
ku: وێنە

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Enter the terms you wish to search for.
ku: تکایا ئەو وشانە پڕبکەوە کە بە دوایاندا دەگەڕێیت.

en: Add another item
ku: زیادکردنی بڕگەیەکی تر

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Drag to re-order
ku: پەلکێشی بکە بۆ دووبارە ڕێکخستنەوە

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Hide summary
ku: شاردنەوەی کورتە

en: Edit summary
ku: دەسکاریکردنی کورتە

en: Update style
ku: نوێکردنەوەی شێواز

en: Add effect
ku: زیادکردنی کاریگەری
