Bootstrap5 (4.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು
