Bootstrap5 (4.0.2) - en to ca translation catalogue (64 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Description
ca: Descripció

en: Version
ca: Versió

en: Name
ca: Nom

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Create
ca: Crea

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Web Server
ca: Servidor web

en: Database
ca: Base de dades

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: System
ca: Sistema

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Uninstall
ca: Desinstal·la

en: Messages
ca: Missatges

en: Installed
ca: Instal·lat

en: New
ca: Nou

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Footer options
ca: Opcions del peu

en: Memory limit
ca: Límit de memòria

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Pagination
ca: Paginació

en: Search form
ca: Formulari de cerca

en: No modules are available to uninstall.
ca: No hi ha mòduls disponibles per desinstal·lar.

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Footer background
ca: Fons del peu

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Text Formats
ca: Formats de text

en: Last Cron Run
ca: Darrera execució del cron

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Drupal Version
ca: Versió del Drupal

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ca: Encara no heu creat cap tipus de contingut. Aneu a la <a href="@create_content">pàgina de creació de tipus de contingut</a> per afegir un tipus de contingut nou.

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Page @items.current
ca: Pàgina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Version: @module-version
ca: Versió: @module-version

en: Requires: @module-list
ca: Requereix: @module-list

en: Required by: @module-list
ca: Requerit per: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
ca: Nom màquina: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
ca[0]: No es pot desinstal·lar @module.module_name per la següent raó:
ca[1]: No es pot desinstal·lar @module.module_name per les següents raons:

en: General System Information
ca: Informació general del sistema
