Bootstrap5 (4.0.2) - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Description
kk: Сипаттама

en: Version
kk: Нұсқа

en: Name
kk: Аты

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Create
kk: Қосу

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: System
kk: Системасы

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Uninstall
kk: Жою

en: Messages
kk: Хаттар

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: No modules are available to uninstall.
kk: Қатынаулы модульдер орнатуға жоқ.

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
