Bootstrap5 (4.0.2) - en to ne translation catalogue (61 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Description
ne: विवरण

en: Version
ne: संस्करण

en: Name
ne: नाम

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Web Server
ne: वेब सर्भर

en: Database
ne: डेटाबेस

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: System
ne: प्रणाली

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Uninstall
ne: हटाउनु

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: New
ne: नयाँ

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Memory limit
ne: स्मृति सीमा

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: Search form
ne: खोजी फारम

en: No modules are available to uninstall.
ne: अनइन्स्टल गर्नको लागि कुनै मोड्युल उपलब्ध छैन

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: « First
ne: « पहिलो

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Text Formats
ne: पाठ ढाँचाहरू

en: Last Cron Run
ne: अन्तिम क्रोन रन

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: Drupal Version
ne: Drupal संस्करण

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ne: तपाईंले अहिलेसम्म कुनै पनि सामग्री प्रकारहरू सिर्जना गर्नुभएको छैन। नयाँ सामग्री प्रकार थप्न <a href="@create_content">सामग्री प्रकार सिर्जना पृष्ठ</a> मा जानुहोस्।

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: Page @items.current
ne: पृष्ठ @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु

en: Version: @module-version
ne: संस्करण: @module-version

en: Requires: @module-list
ne: आवश्यक छ: @module-list

en: Required by: @module-list
ne: @module-list द्वारा आवश्यक

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
ne: मेसिन नाम: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: General System Information
ne: सामान्य प्रणाली जानकारी

en: Go to page @key
ne: @key पृष्ठमा जानुहोस्

en: Toggle tabs as a menu
ne: ट्याबहरूलाई मेनुको रूपमा टगल गर्नुहोस्
