Bootstrap5 (4.0.4) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Description
af: Beskrywing

en: Version
af: Weergawe

en: Name
af: Naam

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Create
af: Skep

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: System
af: Stelsel

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Uninstall
af: Deïnstalleer

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Search form
af: Soekvorm

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
