Bootstrap5 (4.0.4) - en to eu translation catalogue (41 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Description
eu: Azalpena

en: Version
eu: Bertsioa

en: Name
eu: Izena

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Create
eu: Sortu

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: Database
eu: Datu-base

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: System
eu: Sistema

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Uninstall
eu: Desinstalatu

en: Messages
eu: Mezuak

en: Installed
eu: Instalatuta

en: New
eu: Berriak

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: No modules are available to uninstall.
eu: Ez dago modulurik desinstalatzeko.

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Main content
eu: Eduki nagusia

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea

en: Text Formats
eu: Testu formatuak

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
