Bootstrap5 (4.0.4) - en to nl translation catalogue (64 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Version
nl: Versie

en: Name
nl: Naam

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Create
nl: Aanmaken

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Web Server
nl: Webserver

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: System
nl: Systeem

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: Messages
nl: Berichten

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: New
nl: Nieuwe

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Footer options
nl: Voettekstopties

en: Memory limit
nl: Geheugenlimiet

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Pagination
nl: Paginering

en: Search form
nl: Zoekveld

en: No modules are available to uninstall.
nl: Geen modules beschikbaar voor deïnstallatie.

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Main content
nl: Hoofdinhoud

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Footer background
nl: Achtergrond voet

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: Style guide
nl: Stijlgids

en: Last Cron Run
nl: Laatste cron-uitvoering

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Drupal Version
nl: Drupal-versie

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: Er zijn nog geen inhoudstypes aangemaakt. Ga naar de pagina <a href="@create_content">inhoudstype toevoegen</a> om een inhoudstype aan te maken.

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Version: @module-version
nl: Versie: @module-version

en: Requires: @module-list
nl: Vereist: @module-list

en: Required by: @module-list
nl: Vereist door: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
nl: Systeemnaam: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
nl[0]: De volgende oorzaak belemmert dat @module.module_name gedeïnstalleerd kan worden:
nl[1]: De volgende oorzaken belemmeren dat @module.module_name gedeïnstalleerd kan worden:

en: General System Information
nl: Algemene systeeminformatie

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key
