Bootstrap5 (4.0.4) - en to pl translation catalogue (65 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Description
pl: Opis

en: Version
pl: Wersja

en: Name
pl: Nazwa

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Help
pl: Pomoc

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Create
pl: Utwórz

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Page
pl: Strona

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Web Server
pl: Serwer www

en: Database
pl: Baza danych

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: New
pl: Nowy

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Footer options
pl: Opcje stopki

en: Memory limit
pl: Limit pamięci

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania

en: No modules are available to uninstall.
pl: Brak modułów, które można by odinstalować.

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Main content
pl: Główna zawartość

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Footer background
pl: Tło stopki

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Text Formats
pl: Formaty tekstów

en: Last Cron Run
pl: Ostatnie Uruchomienie Demona Cron

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Drupal Version
pl: Wersja Drupala

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze żadnego typu treści. Aby utworzyć nowy typ treści przejdź do <a href="@create_content">tego formularza</a>.

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Page @items.current
pl: Strona @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Version: @module-version
pl: Wersja: @module-version

en: Requires: @module-list
pl: Wymaga: @module-list

en: Required by: @module-list
pl: Wymagany przez: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
pl: Identyfikator systemowy: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
pl[0]: Następująca przyczyna uniemożliwia odinstalowanie @module.module_name:
pl[1]: Następujące przyczyny uniemożliwiają odinstalowanie @module.module_name:
pl[2]: Następujące przyczyny uniemożliwiają odinstalowanie @module.module_name:

en: General System Information
pl: Ogólne Informacje o Systemie

en: Go to page @key
pl: Idź do strony @key
