Bootstrap 5 admin (1.1.22) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Version
hy: Տաբերակ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Name
hy: Անուն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: System
hy: Համակարգ

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Show row weights
hy: Ցույց տալ տողի կշիռները

en: Hide row weights
hy: Թաքցնել տողի կշիռները
