Bootstrap 5 admin (1.1.29) - en to sk translation catalogue (61 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Description
sk: Popis

en: Action
sk: Akcia

en: Version
sk: Verzia

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Name
sk: Názov

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Database
sk: Databáza

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: System
sk: Systém

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Messages
sk: Správy

en: Installed
sk: Inštalované

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Shortcut
sk: Skratka

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Footer options
sk: Nastavenia päty

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: No modules are available to uninstall.
sk: Žiadne moduly pre odinštaláciu nie sú k dispozícii.

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Includes: %includes
sk: Obsahuje: %includes

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Includes:
sk: Zahŕňa:

en: Enabled: %includes
sk: Povolené: %includes

en: Disabled: %disabled
sk: Zakázané: %disabled

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Footer background
sk: Pozadie päty

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Show row weights
sk: Zobraziť váhy riadkov

en: Hide row weights
sk: Skryť váhy riadkov

en: Last page
sk: Posledná strana

en: Third party settings
sk: Nastavenia tretej strany

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sk: You have not created any content types yet. <a href="@create_content">Prejdite na stránku pre vytvorenie typu obsahu</a> a pridajte nový typ obsahu.

en: First page
sk: Prvá strana

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Version: @module-version
sk: Verzia: @module-version

en: Required by: @module-list
sk: Vyžadované od: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
sk: Strojový názov: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
sk[0]: Nasledujúci dôvod zabraňuje odinštalácii modulu @module.module_name:
sk[1]: Nasledujúce dôvody zabraňujú odinštalácii modulu @module.module_name:
sk[2]: Nasledujúce dôvody zabraňujú odinštalácii modulu @module.module_name:
