Barrio Bootstrap 5 Theme (5.5.17-beta3) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Images
ur: تصاویر

en: Content
ur: متن

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Container
ur: کنٹینر

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to parent page
ur: پیرنٹ پیج پر جائیے

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Help
ur: مدد

en: Default
ur: طے شدہ

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Region
ur: علاقہ

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Normal
ur: عمومی

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: ›
ur: ‹

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
