Barrio (8.x-4.15) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: None
mn: Байхгүй

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Default
mn: Анхны утга

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Region
mn: Бүс

en: Menu
mn: Цэс

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Medium
mn: Дундаж

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
