Barrio (8.x-4.15) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Home
ps: کور

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: Region
ps: سيمه

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Medium
ps: منځنى

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Posts
ps: ليکنې

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Link color
ps: تړونی رنګ

en: New
ps: نوی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: Ice
ps: یخی

en: Text Formats
ps: متن بڼې
