Barrio (8.x-4.16) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: None
bn: একটিও নয়

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to parent page
bn: মূল পাতায় যান

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Menu
bn: মেনু

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: n/a
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Medium
bn: মাঝারি

en: Forum
bn: ফোরাম

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন

en: Go to first page
bn: প্রথম পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to last page
bn: শেষ পৃষ্ঠায় যাও

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব

en: Text Formats
bn: লেখার ফরম্যাটসমূহ
