Barrio (8.x-4.16) - en to sk translation catalogue (55 entries)

en: Home
sk: Domov

en: None
sk: Žiadne

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Default
sk: Predvolené

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Icons
sk: Ikony

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Components
sk: Komponenty

en: n/a
sk: nie je

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Normal
sk: Normálny

en: Up
sk: Hore

en: Medium
sk: Stredná

en: Forum
sk: Fórum

en: Text color
sk: Farba textu

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Topics
sk: Témy

en: Posts
sk: Príspevky

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: White
sk: Biela

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: medium
sk: stredné

en: small
sk: malý

en: large
sk: veľký

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Fonts
sk: Písma

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Primary
sk: Primárny

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Blue Lagoon (default)
sk: Modrá Lagúna (predvolené)

en: Main background
sk: Hlavné pozadie

en: Sidebar background
sk: Pozadie postranného stĺpca

en: Sidebar borders
sk: Okraje postranného stĺpca

en: Footer background
sk: Pozadie päty

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Title and slogan
sk: Nadpis a slogan

en: Text Formats
sk: Textové formáty

en: Header background top
sk: Pozadie hlavičky horné

en: Header background bottom
sk: Pozadie hlavičky dolné

en: Navbar
sk: Navigačný panel

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sk: You have not created any content types yet. <a href="@create_content">Prejdite na stránku pre vytvorenie typu obsahu</a> a pridajte nový typ obsahu.

en: Page @items.current
sk: Strana @items.current

en: By @author @time ago
sk: Od používateľa @author pred @time

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
