Barrio (8.x-4.17) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: None
eo: Neniu

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Region
eo: Regiono

en: Menu
eo: Menuo

en: Icons
eo: Bildsimboloj

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Medium
eo: Medio

en: Forum
eo: Forumo

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Link color
eo: Ligila koloro

en: medium
eo: meza

en: small
eo: malgranda

en: large
eo: granda

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo
