Barrio (8.x-4.17) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Region
sq: Sektori

en: Menu
sq: Menuja

en: Last post
sq: Dërgimi i fundit

en: Medium
sq: Mesatar

en: Forum
sq: Forumi

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Topics
sq: Argumentë

en: Posts
sq: Dërgime

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit
