Barrio (8.x-4.18) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Home
bs: Početna

en: None
bs: Nijedan

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to parent page
bs: Idi na roditeljsku stranicu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Menu
bs: Meni

en: Last post
bs: Zadnji post

en: Normal
bs: Normalno

en: Up
bs: Gore

en: Medium
bs: Srednje

en: Colors
bs: Boje

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Topics
bs: Teme

en: Posts
bs: Postovi

en: Link color
bs: Boja linka

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
