Barrio (8.x-4.2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Home
is: Heim

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to parent page
is: Far til omanfyri liggjandi síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Default
is: Standard

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Menu
is: Valmynd

en: Updated
is: Dagført

en: Last post
is: Seinasti postur

en: Add new comment
is: Ger viðmerking

en: Topics
is: Evni

en: Posts
is: Postar

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur
