Barrio (8.x-4.20) - en to jv translation catalogue (39 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: None
jv: Nihil

en: Container
jv: Kontainer

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Default
jv: Gawan

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Last post
jv: Kiriman terakhir

en: Custom
jv: Kostum

en: Up
jv: Munggah

en: Medium
jv: Sedheng

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Posts
jv: Kiriman

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Standard
jv: Standar

en: medium
jv: sedeng

en: small
jv: cilik

en: large
jv: gedh

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Blue Lagoon (default)
jv: Blue Lagoon (gawan)

en: Main background
jv: Latar utama

en: Sidebar background
jv: Latare sidebar

en: Sidebar borders
jv: Garis wates sidebar

en: Footer background
jv: Latare footer

en: Title and slogan
jv: Judhul lan sesanti

en: Firehouse
jv: Omah kobaran (Firehouse)

en: Ice
jv: Es (Ice)

en: Text Formats
jv: Format tèks
