Barrio (8.x-4.22) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ht: Aktif

en: Size
ht: Grosè

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
