Barrio (8.x-4.22) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Medium
mg: Antonony

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao
