Barrio (8.x-4.22) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි
