Barrio Bootstrap 5 Theme (8.x-4.23) - en to ne translation catalogue (37 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Menu
ne: मेनु

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Normal
ne: साधारण

en: Up
ne: माथि

en: Medium
ne: माध्यम

en: Forum
ne: फोरम

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Topics
ne: विषय

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: New
ne: नयाँ

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: Plum
ne: बेर

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Firehouse
ne: फायरहाउस

en: Ice
ne: बरफ

en: Text Formats
ne: पाठ ढाँचाहरू

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ne: तपाईंले अहिलेसम्म कुनै पनि सामग्री प्रकारहरू सिर्जना गर्नुभएको छैन। नयाँ सामग्री प्रकार थप्न <a href="@create_content">सामग्री प्रकार सिर्जना पृष्ठ</a> मा जानुहोस्।

en: Page @items.current
ne: पृष्ठ @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
