Barrio (8.x-4.24) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: None
ast: Nengún

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to parent page
ast: Dir a la páxina padre

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Default
ast: Predefiníu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Region
ast: Rexón

en: Menu
ast: Menú

en: Updated
ast: Anováu

en: n/a
ast: n/d

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Medium
ast: Mediu

en: Text color
ast: Color del testu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Topics
ast: Asuntos

en: Posts
ast: Artículos

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Link color
ast: Color del enllaz

en: Standard
ast: Estándar
