Barrio (8.x-4.24) - en to kn translation catalogue (46 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to parent page
kn: ಮೂಲ ಬರಹ

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Icons
kn: ಚಿಹ್ನೆಗಳು

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Last post
kn: ಕೊನೆಯ ಲೇಖನ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Colors
kn: ಬಣ್ಣಗಳು

en: Forum
kn: ಫಾರಮ್

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Expires
kn: ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವುದು

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Switch
kn: ಸ್ವಿಚ್

en: Topics
kn: ವಿಷಯಗಳು

en: Posts
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Locality
kn: ಪ್ರದೇಶ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್

en: Organization
kn: ಸಂಸ್ಥೆ

en: Fonts
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿಗಳು

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ

en: Main background
kn: ಮುಖ್ಯ ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Sidebar background
kn: ಬದಿಪಟ್ಟಿ ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Sidebar borders
kn: ಬದಿಪಟ್ಟಿ ಅಂಚು
