Barrio (8.x-4.24) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Menu
my: မီနူး

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Standard
my: စံ

en: small
my: အသေး

en: large
my: အကြီး

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Fonts
my: စာလုံးများ

en: Title and slogan
my: အမည်နှင့် ဆောင်ပုဒ်
