Barrio Bootstrap 5 Theme (8.x-4.25) - en to gl translation catalogue (76 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: None
gl: Ningún

en: Container
gl: Contedor

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Default
gl: Predeterminado

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Region
gl: Área

en: Menu
gl: Menú

en: Updated
gl: Actualizado

en: Icons
gl: Iconas

en: Layout
gl: Disposición

en: Components
gl: Compoñentes

en: n/a
gl: n/d

en: Last post
gl: Última entrada

en: Custom
gl: Personalizado

en: Up
gl: Arriba

en: Medium
gl: Medio

en: Add to cart
gl: Engadir ao carro

en: Address
gl: Enderezo

en: Colors
gl: Cores

en: Forum
gl: Foro

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Switch
gl: Cambiar

en: Topics
gl: Temas

en: Posts
gl: Entradas

en: Buttons
gl: Botóns

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: White
gl: Branco

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Standard
gl: Estándar

en: New
gl: Novo

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: medium
gl: medio

en: small
gl: pequena

en: large
gl: grande

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Form
gl: Formulario

en: Transparent
gl: Transparente

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Billing information
gl: Datos de facturación

en: Fonts
gl: Fontes

en: Tables
gl: Táboas

en: Billing Information
gl: Datos de facturacion

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Blue Lagoon (default)
gl: Lagoa azul (predeterminado)

en: Slate
gl: Lousa

en: Main background
gl: Fondo principal

en: Sidebar background
gl: Fondo da barra lateral

en: Sidebar borders
gl: Beira da barra lateral

en: Footer background
gl: Fondo do pé da páxina

en: Plum
gl: Cirola

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Title and slogan
gl: Título e lema

en: Firehouse
gl: Cuartel de bombeiros

en: Ice
gl: Xeo

en: Your shopping cart is empty.
gl: A súa cesta da compra está baleira.

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: Dark
gl: Escuro

en: Icon set
gl: Conxunto de iconas

en: Header background top
gl: Fondo da parte superior da cabeceira

en: Header background bottom
gl: Fondo da parte inferior da cabeceira

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current

en: By @author @time ago
gl: Por @author fai @time

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
