Barrio (8.x-4.26) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Region
kk: Аумақ

en: Menu
kk: Мәзір

en: n/a
kk: жоқ

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Medium
kk: Орташа

en: Forum
kk: Форум

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Messages
kk: Хаттар

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Gray
kk: Сұр

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Sidebar background
kk: Өң(background) жақ тақтасы

en: Sidebar borders
kk: Жиек жақ тақтасы
