Barrio Bootstrap 5 Theme (8.x-4.27) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Up
hy: Վերև

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Left
hy: Ձախ

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hy: Դուք դեռ չեք ստեղծել որևէ բովանդակության տեսակ: Գնացեք <a href="@create_content"> բովանդակության տեսակի ստեղծման էջ</a> ավելացրեք նոր բովանդակության տեսակ:

en: By @author @time ago
hy: @author-ի կողմից  @time առաջ

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
