Barrio (8.x-4.28) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Home
nn: Heim

en: None
nn: Ingen

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to parent page
nn: Gå til den overordna sida

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Default
nn: Standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Last post
nn: Siste innlegg

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Address
nn: Adresse

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Topics
nn: Emner

en: Posts
nn: Innlegg

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Billing information
nn: Rekningsadresse

en: Main background
nn: Hovudbakgrunn

en: Sidebar background
nn: Bakgrunn for sidestolpe

en: Footer background
nn: Bakgrunn for botntekst

en: Title and slogan
nn: Tittel og slagord
