Barrio (8.x-4.5) - en to vi translation catalogue (36 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: None
vi: Không có

en: Container
vi: Đồ chứa

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to parent page
vi: Đến trang cha

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Default
vi: Mặc định

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Icons
vi: Biểu tượng

en: Layout
vi: Bố cục

en: n/a
vi: không có

en: Last post
vi: Bài gửi cuối

en: Normal
vi: Bình thường

en: Up
vi: Lên

en: Medium
vi: Vừa

en: Forum
vi: Diễn đàn

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Topics
vi: Chủ đề

en: Posts
vi: Số bài gửi

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: New
vi: Mới

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Fonts
vi: Phông chữ

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Light
vi: Nhẹ

en: Primary
vi: Chính

en: Previous page
vi: Trang trước

en: Text Formats
vi: Các định dạng văn bản

en: Dark
vi: Sẫm màu

en: Icon set
vi: Tập biểu tượng
