Barrio Bootstrap 5 Theme (8.x-4.8) - en to nl translation catalogue (50 entries)

en: None
nl: Geen

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Default
nl: Standaard

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Layout
nl: Lay-out

en: Components
nl: Componenten

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Normal
nl: Normaal

en: Up
nl: Omhoog

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Colors
nl: Kleuren

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Posts
nl: Berichten

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: New
nl: Nieuwe

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: medium
nl: gemiddeld

en: small
nl: klein

en: large
nl: groot

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Light
nl: Licht

en: Primary
nl: Primair

en: Pagination
nl: Paginering

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: Dark
nl: Donker

en: Extra Small
nl: Extra klein

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: Er zijn nog geen inhoudstypes aangemaakt. Ga naar de pagina <a href="@create_content">inhoudstype toevoegen</a> om een inhoudstype aan te maken.

en: Book outline for @book.title
nl: Boekstructuur voor @book.title

en: Book traversal links for
nl: Boeknavigatie-links voor

en: Site header
nl: Site kop

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current

en: By @author @time ago
nl: Door @author @time geleden

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
