Barrio (8.x-4.9) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: Last post
pa: ਆਖਰੀ ਪੋਸਟ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Forum
pa: ਫੋਰਮ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ

en: Topics
pa: ਵਿਸ਼ੇ

en: Posts
pa: ਪੋਸਟ

en: Go to first page
pa: ਪਹਿਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to last page
pa: ਆਖਰੀ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ
