Barrio (8.x-4.29) - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: None
bg: Не

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Default
bg: По подразбиране

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Region
bg: Област на сайта

en: Menu
bg: Меню

en: Updated
bg: Обновено

en: Total
bg: Общо

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Medium
bg: Среда

en: Add to cart
bg: Прибави в количката

en: Address
bg: Адрес

en: Forum
bg: Форум

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Messages
bg: Съобщения

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: Right
bg: Дясно

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: Subtotal
bg: Междинна сума

en: Gray
bg: Сив

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Billing information
bg: Инфо за плащане
